عضو اتحادیه املاک | کد شناسه صنفی: ۱۱۳۷

معرفی آپشنال ترین برج در حال ساخت سرخرود

برای قیمت تماس بگیرید
تصاویر
مشخصات
  • کد ملک: 57770
  • مساحت: 1133 متر مربع
توضیحات
پروژه مهرگان رویال در زمینی به مساحت ۱۱۳۳ متر مربع در خیابان ناهارخوران سرخرود که پلاک اول دریا می باشد واقع شده است.
این مجموعه بروز ترین و آپشنال ترین پروژه در حال احداث منطقه سرخرود می باشد که شامل مشاعاتی نظیر مجموعه استخر و جکوزی و فضای آبی سر پوشیده به مساحت تقریبی ۲۰۰ متر مربع و لابی مجهز در دو طبقه به ارتفاع ۸ متر و نیز سالن ورزشی و سالن بیلیارد و کنترل ورود و خروج توسط لابی من، و فضای بازی کودکان و نیز زمین بازی تنیس روباز با دید به دریا را دارا می باشد . 
تمامی پارکینگ های خودرو در این مجموعه اختصاصی می باشد.
از نظر سازه ای این مجموعه دارای ۲۱ سقف و ۱۹ طبقه مسکونی که دارای اسکلت بتنی از نوع وافل می باشد و تعداد ۲۸ عدد شمع بتنی به قطر ۱.۲۰ متر و ارتفاع ۲۰ متر در زیر فونداسیون رادیه این پروژه که ارتفاع فونداسیون آن نیز ۱.۵۰ متر است اجرا شده است.
ارتفاع تمامی سقف ها ۳.۶۰ متر می باشد که بلند تر از استاندارد اجرا شده در دیگر پروژه ها می باشد.
آسانسور های طراحی شده در این مجموعه دو خط آسانسور با سرعت ۲ متر بر ثانیه با موتور گیرلس با ظرفیت هرکدام ۱۴ نفر از نوع پک SRH آلمان می باشد.
این مجموعه با بهره گیری از علم روز و مهندسین مجرب ، به روز ترین سیستم تاسیسات آب و برق و آتش نشانی و آسانسور را با اخرین استاندارد ها را دارا می باشد.
تمامی پنجره ها در این مجموعه از جنس آلومینیوم ترمال بریک است .
و نیز دارای برق اضطراری فول و تصفیه آب مرکزی و مشاعات هوشمند می باشد.
مجموعه مهرگان رویال دارای ۱۹ طبقه مسکونی می باشد که ۱۶ طبقه آن دو واحدی با واحد های ۱۹۶ متری ۳ خوابه و ۱۷۰ متری ۲ خوابه است ، کلیه اتاق خوابها در این پروژه دارای سرویس مستر میباشد.
نمای این ساختمان بر خلاف کلیه ساختمان هایی که در نوار ساحلی سرخرود احداث گردیده است با سبک مدرن و بسیار متمایز طراحی گردیده و بهترین متریال که ترکیبی از سنگ و سیمان و شیشه در آن استفاده شده است.
برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در املاک جاوید با شماره تلفن ۰۹۹۰۰۱۹۹۰۷۹ در تماس باشید 🌹